olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Обережні граки.

*
© У мене за вікном, на дереві всілося зо два десятки граків. Та так вони красиво порозсідалися - парами, попритулялися одне до одного, ніби закохані. І одне одного общупують дзьобами, ніби пестять, і часом дзьобами переплітаються, ніби цілуються. А чому ніби ? Може вони і пасправді цілуються ?

Красиво ... ну хоч картину пиши ...

Я ними помилувалася, а потім думаю : "Зараз я їх сфотографую !"

Взяла телефон і підійшла до вікна. І тут, на моє здивування, граки мене злякаися. Повитягували шиї і почали дивитися у моє вікно. Це ж треба ! Дерево від вікна на відстані, приблизно 10 метрів. Ну і плюс віконне скло ... І не дивлячись на це, граки помічають кожен мій рух.

Я завмерла на дерілька хвилин. Граки заспокоїлись. Знову почали ці луватися. ;)))

Я налаштувала телефон на фото і підняла його на рівень своїх очей, не підходячи до вікна ближче ... але зобити знімок так і не встигла ... Граки миттєво помітили що я щось хочу зробити і всі як один злетіли і полетіли геть !

Ось такі вони - бережні граки ! ;)))


Фото звідси :

Tags: Птахи.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f Березень 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments