olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Дрон зняв Освенцим з повітря. (+ВІДЕО)

*
З часів Другої Світової Війни пройшло багато рокі, але її відгомони чутні до цих пір. Участь у ній брали 80% населення всієї Земної кулі. Її підсумками стали мільйони обірваних життів і зламаних доль.

Одним з найстрашніших місць того часу був табір «Освенцим», його ще називають табором смерті. У 1947 році на його території було створено музей, який включили в список всесвітньої спадщини. Але навіть зараз Освенцим навіює гіркоту, смуток і жаль.

У стінах цього табору були вбиті 1,4 мільйона людей. В цьому таборі з людьми відбувалися страшні речі. Їх не тільки вбивали, а й піддавали тортурам, експериментам. Невелике число тих, хто вижили розповідають те, що часом не вкладається в голові. Жорстокість і насильство – та атмосфера, яка панувала в Освенцимі.

Компанія BBC зняла відео, в якому показала, як зараз виглядає табір смерті. Унікальні кадри одного з найстрашніших місць на землі. >>>https://olga-den-7.dreamwidth.org/206336.html

Tags: Цікаво
Subscribe

Posts from This Journal “Цікаво” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments