olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

За чотири роки анексії у Крим були переміщені щонайменше 500 тисяч росіян.

*
Країна-окупант продовжує активне "зросійщення" півострова й витіснення з нього корінного населення.

Російські окупанти впроваджують в анексованому Криму політику вигнання корінного населення півострову з подальшою його заміною на громадян РФ.

З відповідною заявою на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) виступив голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Мустафа Джемілєв.

За його словами, дані про переміщення населення ретельно приховуються окупаційною "владою", проте з відкритих джерел відомо, що за чотири роки анексії півострову на нього з Росії було переміщено від 500 тисяч до 1 мільйона громадян РФ.

"Дані про переміщення населення ретельно засекречені владою, але аналіз навіть відкритих джерел свідчить про переміщення в Крим за 4 роки окупації від 500 тисяч щонайменше до 1 млн громадян РФ. Такі дії, як відомо, відповідно до Женевської конвенції серпня 1949 року кваліфікуються як військовий злочин ", - наголосив голова Меджлісу з трибуни ПАРЄ.

Крім того, за словами Джемілєва, за чотири роки анексії Криму зафіксовано 49 випадків викрадення людей. З них 19 осіб змогли звільнитись та втекти на територію материкової України, ще шість осіб, усі - кримські татари, були знайдені мертвими, зі слідами тортур.

Двоє викрадених пізніше були знайдені у місцях позбавлення волі, їх засудили за політичними мотивами. Ще 16 людей досі вважаються зниклими безвісти, проте є всі підстави вважати, що їх вже немає серед живих.

Звідси :

https://olga-den-7.dreamwidth.org/206818.html

Tags: про Крим
Subscribe

Posts from This Journal “про Крим” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments