olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Чим нас хочуть почати труїти після заборони пальмової олії і чому ? (+ВІДЕО)

*


З плодів пальми виготовляють найпопулярнішу і найдешевшу у світі олію. У багатьох країнах її використовують як дешевий замінник молочних жирів. Україна – не виняток. Екзотична олія є майже в усій кондитерці та молочці.

Продукти з рослинними жирами, зокрема і з пальмовою олією, удвічі дешевші, ніж з молочними. Щоправда, часто виробники приховано використовують пальмову олію, замінюючи нею молочні жири. Програє не тільки обманутий споживач, а й селяни, які вигодовують корів. Кажуть автори ідеї, які хочуть заборонити пальмову екзотику. Мовляв, через неї – виробники менше купують молока в людей.

До того ж пальмова олія начебто шкодить здоров’ю людини. Фахівці ж сумніваються, що замість пальмової олії використовуватимуть саме молочні жири. У законопроекті радикалів вбачають лобіювання інтересів не селян, а власників олійних та маргаринових заводів. А ось у маргаринах, особливо дешевих, багато небезпечних трансжирів. А це вже значно більше зло, ніж пальмова олія.

Фахівці радять посилити контроль у сфері харчів, аби не допускати фальсифікату. А щоб споживачеві точно було зрозуміло, де масло чи сир з молока, а де з рослинних жирів – змусити магазини продавати такі продукти на окремих полицях, а виробників – усе чітко маркувати.

Звідси :

https://olga-den-7.dreamwidth.org/207805.html

Tags: Обережно !
Subscribe

Posts from This Journal “Обережно !” Tag

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 10
Buy for 50 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments