olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Після розповіді про відпочинок Petro Incognito, у журналіста Ткача був дуже насичений тиждень тиску.Журналіст програми "Схеми" Радіо Свобода, автор резонансних розслідувань, зокрема про скандальну поїздку президента Петра Порошенка на Мальдіви, Михайло Ткач, написав на своїй сторінці у Facebook, про тиск на ноьго, і погрози, в тому числі з боку так званих ботів і ломів, після виходу останньої програми про відпочинок Petro Incognito :

"Вісім місяців тому я поставив питання президенту Порошенку стосовно ситуації зі свободою слова в Україні та переслідування тих, хто критикує владу.

https://www.youtube.com/watch?v=QwPU_ArItO8&t=140s

Сьогодні — тиждень, як ми у програмі Схеми: корупція в деталях - RFERL опублікували розслідування “Мr. Petro Incognito. Таємна відпустка президента”.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=BOh04DRjoNQ

За цей тижень мені намагались ламати пошту, месенджери, присилали фейкові листи з фейковими платіжками, попереджали “по тобі працюють", була розгорнута кампанія по дискредитації провладною армією ботів і ломів. Це був дуже насичений тиждень тиску, тиждень, коли машина пропаганди влади працювала, не покладаючи рук. Тиждень маніпуляцій і образ.

Заява президента Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода Тома Кента стосовно останніх подій нижче за посиланням:

«Робота журналістів «Схем» сприяє здійсненню прагнень, які висловлюють українці по всьому політичному спектру, до прозорості, належного урядування і боротьби з корупцією як передумов зростання плюралізму й добробуту. Їхня робота є свідченням їхньої відданості своїй країні. У зв’язку з цим Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода засуджує будь-які спроби перешкодити їхнім зусиллям, дискредитувати чи залякати їх, в інтернеті чи будь-яким іншим способом».

https://www.radiosvoboda.org/a/news-schemes/28999846.html

Наталка Седлецька починала свою підводку до нашого матеріалу у студії зі слів ”Як офіційний мільярдер Петро Порошенко може дозволити собі відпустку у бідь-якій країні світу”. Цю тезу ми ще раз озвучували у матеріалі.

Питання, які ми дійсно поставили у матеріалі і у запиті до президента Порошенка і які так і залишились без відповіді:

- Хто заплатив за Ваш переліт Київ-Мале-Київ з 1.01.2018 по 8.01.2018 літаком Фалькон 7Х з бортовим номером ТС-KMR?
- Скілько коштував цей Ваш переліт?
- У який спосіб здійснювалась оплата?
- Хто був разом з Вами на борту цього літака під час цих перельотів Київ-Мале-Київ?
- Скільки коштував Ваш відпочинок на Мальдівах загалом?
- У який спосіб цей відпочинок було оплачено?
- Чи зустрічались Ви з кимось з офіційних осіб інших країн, політиками чи бізнесменами під час перебування на Мальдівах у період з 1.08.2018 — 08.01.2018?
- Чи проходили Ви паспортний та митний контроль на вильоті 01.01.2018 та після прильоту у Київ 08.01.2018?
- Чому Ви залишили аеропорт не у загальний спосіб через один з наявних терміналів?
- Чому Вас не супроводжував президентський кортеж дорогою з аеропорту “Київ” до Вашого будинку в Козині ввечері 08.01.2018?

Авжеж ці питання боти, ломи, блогери не коментують. Коментують лише питання, що Порошенко міг собі дозволити такий відпочинок. Головні питання забалакують другорядними. Свідомо ігнорується, що максимальну кількість часу в розслідуванні ми приділили саме “засекреченим” питанням - проходження паспортного контролю, виїзду, підставним чи вигаданим прізвищам, способу оплати, використання службового становища і тд.

Коментувати чому це роблять ломи, боти, блогери я не буду. Тут все очевидно.

А от президента (оскільки прес-конференцій він не влаштовує, а підійти до нього на публічних заходах мені на минулому тижні заборонили співробітники УДО) я запитаю:
Що далі, пане президенте?

Mykhailo Tkach

https://olga-den-7.dreamwidth.org/209187.html

Tags: СХЕМИ
Subscribe

Posts from This Journal “СХЕМИ” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments