olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Лікарі критично оцінили дуже модний сьогодні стиль вбрання.

*


Навіть узимку чимало молодих людей воліє ходити в коротких вузьких джинсах, низьких шкарпетках, що не виглядають з-під взуття, відтак частина ноги на рівні кісточки залишається голою.

Лікар із Берліна Франк Фехлер в унiсон зі своїми колегами стверджує, що такий стиль одягу призводить до переохолодження нижніх кінцівок. А це має небезпечнi для здоров'я наслідки.

- То чим такий модний стиль може загрожувати?

- Найперше йдеться про переохолодження м'яких тканин та нервів. Це призводить до падіння місцевого імунітету, що впливає на загальний, - пояснює Степан Степанюк, лікар ортопед-травматолог.

- Тож такий невідповідний до сезону стиль одягу загрожує розвитком застуд. А якщо після перенесеного респіраторного захворювання i надалi ходити з оголеними ділянками нижніх кінцівок, вiрогiдне хронічне виснаження імунної системи, що небезпечно для всього організму. Негативні процеси можуть запуститись одразу або ж хвороби прогресуватимуть згодом - залежно від індивідуальних особливостей організму.

- Про які саме хвороби йдеться?

- Відомо, що кiстки з вiком змiнюються, втрачають еластичність, стають бiльш щiльними. І якщо в молоді роки людина не дбала про їх стан, з часом вони вiдчутнiше реагують на зовнiшнi подразники, - пояснює Руслан Добровольський, сімейний лікар.

- Локальне переохолодження може спровокувати запальний процес, тоді ураження зазнають суглоби нижніх кінцівок. Через тривалий вплив холоду розвивається артрит гомілково-ступневих суглобів, він нагадуватиме про себе ниючими болями, зокрема пiд час змін погоди. Вважається, що така метеочутливість характерна переважно для людей старшого віку. Однак мода ходити з голими ногами може призвести як до розвитку артриту, так і до появи гіперреакції організму на погоду й у зовсім юних.

Лариса ПЕЦУХ

https://olga-den-7.dreamwidth.org/209479.html

Tags: Мода, Обережно !
Subscribe

Posts from This Journal “Мода” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments