olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Ікігай - шлях до довголіття.

*


На Заході увійшла в моду японська філософська система ікігай. Стверджується, що вона відкриває шлях до довгого і щасливого життя. Ікігай - японське поняття, що означає відчуття власного призначення в житті.

Ця життєва філософія виникла на острові Окінава, де живе найбільше людей, які досягли столітнього віку.

Автори книги «Ікігай: японські секрети довгого і щасливого життя» Ектор Гарсія та Франсеск Міральєс, побувавши на Окінаві, сформулювали кілька правил, які можуть допомогти налаштуватися на необхідний ритм життя, що веде до довголіття.

Перш за все потрібно проводити більше часу за межами свого будинку і возз'єднатися з природою - майже у кожного жителя Окінави є свій город, де вирощуються різноманітні овочі.

На Окінаві є правило: в жодному випадку не об'їдатися, є тільки до 80% ситості. Вони намагаються закінчити трапезу до того, як відчують себе ситими. Крім того, використовуються найменші тарілки, на які багато їжі не поміститься. 30% харчування припадає на фрукти та овочі.

Важлива роль відводиться морській капусті, солодкій картоплі, зеленому і жасминовому чаю, цибулі, сої та, зрозуміло, рису. Цукор жителі Окінави не дуже шанують.

Філософія ікігай вимагає від людини залишатися активною та займатися улюбленою справою і після виходу на пенсію. Окінавці прагнуть отримувати насолоду від кожної прожитого миті, вони ніколи і нікуди не поспішають, все роблять методично та розмірено, намагаються уникати стресів.

Звідси :

https://olga-den-7.dreamwidth.org/214639.html

Tags: Для здоров'я
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments