olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

85-річний коломиянин створює унікальні головні убори, які носять у багатьох країнах. (+ВІДЕО)

*
Уродженець Косівщини, а нині коломиянин Григорій Красовський, який написав унікальне видання -книгу-рукопис про свого земляка, створює ще й унікальні головні убори, які носять у багатьох країнах.На календарі ХІ століття. А Григорій Красовський і досі, як тільки тому пора, бере у руки зерно та сіє жито, згодом власноруч жне, щоб мати соломинки придатні для плетіння головних уборів, інформують "Вікна" з посиланням на "НТК".

Григорій Красовський каже:

"У мене є город я сію там жито, потім жну це жито, косити не можна, бо поламається, тому треба колоски обрізати ."

Свій перший капелюх Григорій замислив сплести у 8 років, тоді за матеріал була трава, яку знаходив у полі. Тонкощі цієї справи Григорій підгледів у батька, каже спеціально цього не вчився. Дідусь пригадує: його тато плів головні убори переважно тільки для себе.

85-річний Григорій Красовський народився на Косівщині каже з ранніх літ родичі привчали до роботи. Виріс тепер уже коломиянин у багатодітній сім'ї, їх у батьків було семеро хлопців.


звідси :

https://olga-den-7.dreamwidth.org/216181.html

Tags: Таланти
Subscribe

Posts from This Journal “Таланти” Tag

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 10
Buy for 50 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments