olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Кому це потрібно і кому вигідно ? І кому догождають наші дорогі керманичі ?

*
© Є підозра що нам знову брешуть. Мовляв, МВФ наполягає, що ціни на газ повинні регулюватися на підставі постанови Кабміну № 187 від 22 березня 2017 року, яка встановлює методику визначення ціни газу за імпортним паритетом.

Знову співають стару пісню "МВФ наполягає ..." Ну по перше чому представник МВФ не озвучить свої вимоги перед усім народом ? Є підозра що МВФ не наполяає, а рекомендує. А наполягають то вже наші дорогі депутати.

А от чому вони так наполягають, то вже інше питання.

З одного боку можна припустити що просто ради наживи, а з іншого боку - ради того щоб народ України зненавидів МВФ а разом з ним і Європу. А як інакше ? Людям від того МВФ-а вигоди немає ніякої, вони її ніяк не відчувають, і через те люди просто вже проклинають той МВФ з його вимогами і починають говорити : " Та на Біса нам та Європа з її обдиралівкою ". Причому так говорять люди які раніше марили євроінтеграцією.

Кому це потрібно і кому вигідно ? А чи не тому хто розпочав війну проти України ? Якщо це так, то кому догождають наші дорогі керманичі ?

https://olga-den-7.dreamwidth.org/216774.html

Tags: геноцид, говорять люди
Subscribe

Posts from This Journal “геноцид” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments