olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

А кому вігідний продаж "вишок Бойка" ?

*
Впродовження теми попереднього посту " © Кому це потрібно і кому вигідно ? І кому догождають наші дорогі керманичі ? "

Заява Луценка про продаж "вишок Бойка" дає можливість Арбітражному трибуналу відхилити позов України до РФ.

То може ми і Крим продамо Росії ? І тоді Путін буде білий і пухнастий, як північне звіряткою. Песець називається.

Продаж "вишок Бойка" матиме негативні наслідки для позову щодо порушень РФ положень Конвенції ООН з морського права.

Заявою про те, що Україна має намір продати дві "вишки Бойка", генпрокурор Юрій Луценко підриває позицію української держави в міжнародних судах.

Про це DT.UA заявило джерело в українській групі юристів, що займаються супроводом справи в рамках позову проти Росії щодо порушення Російською Федерацією положень Конвенції ООН з морського права.

"Ми постійно повторюємо, що Росія заблокувала доступ до її ресурсів і незаконно конфіскувала українські самопіднімальні бурові установки, розташовані на території Одеського, Голіцинського, Архангельського і Штормового газоконденсатних родовищ. При цьому Луценко заявляє, що Україна збирається продавати "вишки Бойка". Де ж логіка? Подібними заявами генпрокурор підриває позицію української держави в міжнародних судах. Продаж цих вишок буде мати негативні наслідки для наших позовних вимог в Арбітражному трибуналі за позовом України проти Росії щодо порушень РФ положень Конвенції ООН по морському праву", — заявило джерело, вказавши на те, що Україна повинна подати свій меморандум в Арбітражний трибунал вже 19 лютого.

"Заява Луценка не просто надає аргументи російській стороні щодо відсутності порушень в її діях, але і дає можливість Арбітражному трибуналу відхилити позовні вимоги України", — зазначило джерело.

Співрозмовник DT.UA також нагадав, що "вишки Бойка" фігурують і в претензії "Нафтогазу" до Росії в рамках позову, розглянутого Міжнародним трибуналом при Постійній палаті Третейського суду в Гаазі згідно з українсько-російською угодою про заохочення та взаємний захист інвестицій. "Заява Луценка боляче б'є і по позиції "Нафтогазу", практично нівелюючи його шанси на виграш", — зазначило джерело.

Як зазначив співрозмовник DT.UA , слова Луценка про те, що покупець після вчинення правочину може спробувати повернути у власність вишки або стягнути кошти за їх вилучення у законного власника з керівництва окупаційної влади або Росії, суперечать логіці і свідчать про нерозуміння правових наслідків таких дій.

За словами речника МЗС України Мар'яни Беци, до якої DT.UA звернулося за коментарями, українське зовнішньополітичне відомство не було обізнане про плани ГПУ щодо продажу "вишок Бойка".

Звідси :

https://olga-den-7.dreamwidth.org/216899.html

Tags: геноцид, к Росія - Україна
Subscribe

Posts from This Journal “к Росія - Україна” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments