olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

В Україні запустили нову сонячну електростанцію

*
У Запорізькій області, в Україні, запустили сонячну електростанцію потужністю 16 МВт.Українська компанія Солар Парк побудувала і ввела в експлуатацію нову сонячну електростанцію (СЕС) в Запорізькій області. Сонячна електростанція потужністю більше 16 МВт знаходиться в смт. Веселе, повідомляє прес-служба Кабміну.

Також наголошується, що річне виробництво електроенергії становить 22,7 млн ​​кВт/год.

За даними агентства Інтерфакс-Україна, компанія Солар Парк Підгородне раніше побудувала дві СЕС загальною встановленою потужністю 1,6 МВт в Дніпропетровській області.

Нагадаємо, що влітку 2017 року компанія UDPR ввела в експлуатацію Димерську сонячну електростанцію в Київській області. Крім того, в квітні минулого року в Яворівському районі Львівщини відкрили першу чергу нової електростанції Озерна потужністю 9,9 МВт.

А на початку січня цього року канадська TIU побудувала сонячну електростанцію встановленою потужністю 10,5 МВт в Нікополі Дніпропетровської області за €10 млн. >>>

=============================

Якщо все так прекрасно, то чому дорогшає еллектроенергія ???

https://olga-den-7.dreamwidth.org/217314.html

Tags: Хороші новини
Subscribe

Posts from This Journal “Хороші новини” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments