olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Затримані принци і чиновники Саудівської Аравії віддали $107 млрд

*
Генеральний прокурор Саудівської Аравії, шейх Сауд аль-Моджіб оголосив, що в рамках антикорупційної кампанії завдяки угодам зі слідством країні повернули 106,7 млрд доларів.

А наші бідолашні корупціонери постійно скиглять що у країні чортма грошей і постійно клянчуть грошей у МВФ, за будь-яку ціну.

А антикорупціонери постійно когось підозрюють, когось затримують і відпускають.


Генеральний прокурор Саудівської Аравії, шейх Сауд аль-Моджіб повідомив, що під вартою залишаються 56 із 381 чоловік, яких викликали на допит від 4 листопада.

Інші або були виправдані, або визнали провину та передали права на власне майно, готівку, цінні папери чи інші активи.

Шейх аль-Моджіб не назвав жодного з цих обвинувачених. Проте повідомляється, що серед них є принци, міністри та бізнесмени.

За останні дні з-під варти в готелі Ritz-Carlton в Ер-Ріяді звільнили принца-мільярдера Альваліда ібн Талала і бізнесмена Альваліда аль-Ібрагіма, власника арабської супутникової телевізійної мережі MBC.


Офіційні джерела у Саудівській Аравії заявили, що вони погодились на фінансові розрахунки після визнання певних "порушень".

Серед тих, кого вже звільнили, - принц Мітеб ібн Абдулла, син короля Абдулли, який правив Саудівською Аравією у 2005-2015 роках. За даними джерел, принц передав активи вартістю більше мільярда доларів.

Шейх аль-Моджіб повідомив, що "відмовився йти на угоду" з 56 особами, яких затримали "через інші кримінальні справи, щодо яких ще немає рішення, або для продовження розслідування".

Раніше повідомляли, що цих людей передадуть до в'язниці з готелю Ritz-Carlton, який знову відкриють для в’язнів наступного місяця.

Минулого тижня міністр фінансів Мухаммед аль-Джадаан сказав, що кошти, отримані завдяки угодам зі слідством, будуть використані для фінансування соціальної програми на 13,3 млрд доларів. Вона має допомогти жителям Саудівської Аравії впоратися зі зростанням вартості життя.

Принц Мохаммед ібн Салман, який очолює антикорупційну кампанію у Саудівській АравіїАнтикорупційну кампанію в Саудівській Аравії очолює 32-річний спадкоємець престолу, принц Мохаммед ібн Салман. Він назвав "безглуздими" припущення експертів, що ця кампанія слугує узурпації влади в країні.За словами Мохаммеда ібн Салмана, багато хто з затриманих поклявся йому у вірності, коли він став спадкоємцем престолу у червні 2017 року.

Звідси :

А тут невеличке ВІДЕО про життя в Еміратах :https://olga-den-7.dreamwidth.org/218425.html

Tags: КРАЇНИ : ЕМІРАТИ, про корупцію
Subscribe

Posts from This Journal “КРАЇНИ : ЕМІРАТИ” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments