olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Надзвичайно необхідний лайфхак "руки в боки".

*
Якщо вам набридло пояснювати, з'ясовувати, переконувати - досвід поколінь українок пропонує надзвичайно необхідний лайфхак "руки в боки".

Коли ви використовуєте "руки в боки" при поясненні необхідності прибирання, роблення уроків, віддачі зарплати - доповніть лайфхак відповідним виразом обличчя, що має випромінювати впевненість і легку роздратованість. Повірте, це додасть надзвичайної переконливості звичайним речам.

Коли виникає необхідність щось з'ясувати, лайфхак "руки в боки" потрібно доповнити питальним виразом обличчя. Це додасть легкого занепокоєння вашому візаві, а значить заставить розбовкати не лише те, що ви хотіли дізнатися, а й ще масу іншої не менш цікавої інформації.

Якщо ж ви мусите когось в чомусь переконати, то "руки в боки" мають стати останнім аргументом. Головне застосувати лайфхак зненацька, невпинно наближаючись при цьому до опонента. Це працює, і лише в самих складних випадках потребує корекції у вигляді макогона в лівій руці. (саме в лівій, бо якщо в правій, то захопившись можна й покалічити людину)

Користуйтеся. Моя покійна баба Ганька розказувала, що з досвідом стала таким профі, що могла без слів пояснити, з'ясувати і переконати навіть сільського старосту, а не те що слабохарактерного діда Семена.

Леся Поліщук

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/218894.html

Tags: Поради
Subscribe

Posts from This Journal “Поради” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments