olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про мою новорічну ялинку.

*
© Перед новорічними святами, у грудні минулого року, я вирішила новорічну ялинку не ставити, хоча раніше ставила майже щороку. Прибрала у квартирі, повішала гірлянди то там, то сям. Поставила свічки.

31 грудня, за дві години до настання Нового року, виявилося що мені треба було збігати у супермаркет. Я швиденнько одяглася і побігла. Біжу, а там, по дорозі у супермаркет, протягом грудня продавали ялинки. Дивлюся, а на місці де їх продавали, лежать дбайливо складені у купку гілочки ялинок і ... з десяток ялинок розкладені у рядочок ... і нікого ... Ялинки не продалися, і їх просто залишили лежати там де їх продавали.

Я подумала : "Ну от, нащо їх було рубати ? Тепер лежать на землі, нікому не потрібні ..."

А там поруч стоїть кіоск з різними дрібними солодощами. З того кіоска вийшов дядько і каже : " Беріть ялинку ! Я тут їх сторожував, поки їхні продавці дрімали під час торгівлі, а ці ялинки не продалися, і мені сказали щоб я сказав перехожим щоб забрали кому потрібно ".

До Нового року півтори години ... та і ялинки такі величезні, що я і не підніму жодної з них ... Я сходила у супермаркет. Іду назад, ялинок залишилось половина, а гілочок уже нема. Я пішла додому. Дома залишила що купила, а потім взяла сікатор, і пішла відкусити пару нижніх гілочок від великої ялинки. Прийшла, підняла одну з ялинок, відрізала нижній ярус. Ялинка стала менша і легша, і я вирішила забрати не гілочки а ялинку.;)) Все одно її вже зрубали і залишили ...

Принесла додому, відпиляла нижній шматок стовбура, встановила ялинку у відро з піском і поставила її на столі. Верхівка вперлася в стелю. Я швиденько повісила на неї електрогірлянди, декілька іграшок ... і Новий Рік ми зустріли під ялинкою ... Неочикувано ... ;)))


Фото: olga_den_fФото: olga_den_f

Так та лісова красуня жила у нас до 5-го лютого. Мені завжди дуже жаль прибирати новорічні ялинки, і вони стоять у мене довго. Та все одно ж треба прибирати ...

Тож я познімала прикраси, а потім знову взяла сікатор, пообрізала всі гілочки, обшморгала хвою, а голі гілочки склала в пакет і віднесла на купу ялинок які чекають утилізації.

Хвоя поїде на дачу і стане там мульчею у моєму саду.


Фото: olga_den_fФото: olga_den_f

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/221180.html

Tags: Новий Рік
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 10
Buy for 50 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments