olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Космічний інтернет - ось справжня ціль запуску Falcon Heavy, яку приховав Ілон Маск.

*
© ​SpaceX запустила надважку ракету, метою цього запуску ніби-то є міжпланетні подорожі. Було заявлено що до подорожі на Марс залишився один крок.

Але що таке подорож на Марс ? Це подорож на Той Світ. Невже є люди які цього не розуміють ?

Мене весь час брали сумніви щодо таких цілей. І не дарма. В інтернеті з'явилась інформація, що справжньою метою запуску ракети є космічний інтернет, який буде надаватися всьому людству з орбіти.

Це ж інша справа ! Ось це схоже на правду. Космічний інтернет - ось справжня ціль запуску Falcon Heavy, яку приховав Ілон Маск.

Це зовсім не зухвалий мрійник, який мріє переселити людство на Марс - Ілон Маск прекрасно знає свою справу і не афішує її на весь білий світ.

В далекому 2006 році він поклав свої власні перші $ 100 млн у задумку в якій слово Марс звучало, але скоріше як курйоз. З першого дня метою компанії була позначена велика і вкрай прагматична мета - космічний інтернет, який роздаватиметься глобально всьому людству.

Ідея низькоорбітального інтернету відразу захопила уми найдалекоглядныших інвесторів Кремнієвої долини. Вже 10-15 років тому вони розуміли, що людство потребує єдиної глобальної мережевої інфраструктури, доступної і в мегаполісі, і в пустелі. Винесення в космос ключової інфраструктури зв'язку - це мегапроект.

( Статтю на цю тему можна прочитати тут ... )

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/

Tags: Наукові новини
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments