olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

У Яценюка порадили передати Бастрикіна психіатрам.

У прем'єра Арсенія Яценюк порадили Росії провести психіатричну експертизу голови Слідчого комітету РФ Олександра Бастрикіна. Про це написала прес-секретар Яценюк Ольга Лаппо у Facebook.

"Ми радимо російському режиму провести психіатричну експертизу голови слідчого комітету РФ Бастрикіна", - заявила Лаппо.

"Це саме той Бастрикін, який разом з іншими психопатами цинічно засудили Надію Савченко, Олега Сенцова та інших українських патріотів. Геббельс і нацистська пропагандистська машина можуть стоячи аплодувати команді Путіна", - додала вона.
============================================
olexander scherba - twitter:
‎@olex_scherba

Бастрыкин - это весло, которым Россия окончательно оттолкнулась от берега реальности. Попутного ветра и шесть аршинов под килем!
=============================================
Dmytro Kuleba - twitter:
‎@DmytroKuleba

Щиро дякую Слідкому РФ за останні заяви. Це безцінний внесок російських фахівців у нашу справу пояснення світові того, чим сьогодні є Росія.

==============================================

Як відомо, у вівторок глава СК РФ Батрикін в інтерв'ю урядовій "Російській газеті" заявив, що Арсеній Яценюк воював проти російської армії в Чечні.
Українськ аправда
Tags: п* Яценюк
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments