olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Сьогодні о 23:07 за Київським часом, починається Новий Рік за місячним календарем.

*
© Сьогодні о 23:07 за Київським часом, починається Новий Рік за місячним календарем. Я не хочу казати що це китайський Новий Рік тому що це зовсім не так, адже новий рік за місячним календарем настає не тільки для китайців, а для усієї планети.

Згідно з місячним календарем складаються календарі посадок рослин для всіх хто щось вирощує, згідно з фазами місяця визначається Великдень ... тож це свято не тільки для китайців. ;)) Скажете що у нас і так забагато свят ? Так ніхто ж не примушує. " А людям бог дарує свята, щоб МАЛИ ПРАВО МИ ВІДПОЧИВАТИ ...", тобто відпочмвати і святкувати ніхто не зобов'язаний, просто відпочити і святкувати у ці дні - НЕ ГРІХ. ;)

Асторологи кажуть що стихія 2018 року - Земля. А господарем цього року буде Собака. Так як стихія року Земля, то Собака буде всіх відтінків землі від жовтого до темно-коричневого. У одязі таких відтінків і варто зустріти господаря року. Треба ж йому сподобатися ? ;)) Ну і, звичайно ж, собаку треба пригостити м'ясом, щоб вона при зустрічі була ласкавою, махала радісно хвостиком і щоб протягом року охороняла нас від усяких негараздів.

А собачка вже ось-ось прибіжить ! Зустрічайте та пригощайте ! ;)

2018 Собака

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/175537.html

Tags: Місячний календар., Новий Рік
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments