olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Свята до купи збіглися. ;)

*
© У середині лютого свята до купи збіглися.

14 лютого - День Закоханих, 15 лютого - Стрітення, а вночі між мими примостився Новий Рік за місячним календарем.

Ці свята у нас гучно не святкуються, вони такі домашні, трішки магічні. День закоханих - то як нагадування що треба приділити увагу своєму обранцю у нашому шаленом вирі життя.

Стрітення - то час для спостережень за погодою, щоб зробити висновки про наступну весну. Адже з давен люди вважали що цього дня Весна з Зимою зустрічаються і борються протягом дня. Зміна погоди протягом цього дня може бути щохвилини.

Якщо переважатимуть проміжки часу з весняною погодою, значить перемагає Весна, а якщо з зимовою - Зима. Якщо перемагатиме Весна, то означає що Весна цього року буде рання і тепла, а якщо Зима, то Весна настане пізно.

У нас цього року перемогла Зима. Сонечко хоч і виглядало протягом дня, але не надовго, а ввечері, взагалі відчутно похолодало. Скоріше за все, весна у нас, навіть якщо і буде ранньою, то буде холодною, затяжною.

Новий Рік за місячним календарем - це початок нового циклу у житті нашої планети. Езотерики кажуть що всі думки які приходили до людини у перший день Нового Місячного року не зникають безслідно, і тому негативні думки і дії в цей час небеспечні. А от бажання задумані у цей день, мають усі шанси здійснитися.

Всіх хто прочитав цей пост, вітаю з настанням Нового Місячного Року ! Бажаю відчуття гармонії з природою, підтримки невидимих Виших сил, здійснення всього задуманого, здійснення давніх мрій !https:/olga-den-f.dreamwidth.org/175873.html

Tags: Передбачення, Прикмети
Subscribe

Posts from This Journal “Передбачення” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments