olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Декларація кандидата на посаду глави НБУ: мільйони доларів та гектари землі

*
Смолій торік заробив понад 15 млн гривень, має апартаменти у Севастополі, а також є співвласником понад 10 офісів.Кандидат на посаду глави Національного банку України Яків Смолій, який наразі виконує обов’язки його керівника, задекларував 15,202 млн гривень доходів за 2017 рік.

Це випливає із електронної декларації посадовця. Декларація кандидата на посаду глави НБУ: мільйони доларів та гектари землі :

Із задекларованої Смолієм суми заробітна платня у НБУ становить 2,3 млн гривень, дивіденди від "КУА Еталон Ессет Менеджмент" – 5,5 млн гривень, відсотки за рахунками в "Укрексімбанку" – 4,8 млн гривень і дохід від надання майна в оренду – 2,5 млн гривень.

Дружина Смолія Світлана торік отримала 300,5 тис. гривень заробітної платні, від надання в оренду майна – 550 тис. гривень, від відчуження цінних паперів та корпоративних прав 630 тис гривень, дивіденти та відсотки – 1,78 млн гривень.

У Смолія 6 рахунків у банках: в "Укрексімбанку" – 3,93 млн доларів (близько 104 млн гривень), в "Укрсиббанку" – 105 тис. гривень, в "Райффайзен Банку Аваль" – 4,5 тис. доларів і 105 тис. гривень, у "Дельта Банку" – 5,976 млн гривень та "Ощадбанку" – 254 тис. гривень.

Світлана Смолій зберігає в "Укрексімбанку" 410 млн гривень і 35,5 тис. доларів, а також в "Райффайзен Банку Аваль" – 138 тис. гривень та 2,6 тис. євро.

Виконувач обов’язків глави НБУ володіє інвестиційними сертифікатами КУА "Еталон Ессет Менеджмент" (номінальна вартість 15,5 млн гривень).

Смолій – власник трьох і співвласник ще трьох земельних ділянок, ще декілька ділянок він орендує. Має будинок у Погребах Броварського району, будинок сімейного відпочинку в Гурівщині Києво-Святошинського району та апартаменти у Севастополі.

Також Смолій є співвласником понад 10 офісів у різних містах України та фізкультурно-оздоровчого комплексу в Погребах. Дружині належить квартира в Києві.

У Смолія є годинники Patek Philippe і Breguet, гідроцикл та гольфкар.

Посадовець НБУ має 3 легкові автомобілі – Toyota LC 2006 року випуску, VW Multivan 2012 року, Mitsubishi 2002 року, а також гідроцикл 2009 року. Його дружина володіє Mercedes ML350 2007 року випуску.

http:/ua1.com.ua/society/deklaraciya-kandidata-v-glavi-nbu-milyoni-dolariv-u-banku-ta-chimalo-zemli-40174.html

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/228300.html

Tags: хто є хто
Subscribe

Posts from This Journal “хто є хто” Tag

 • © Цікаво, вони часом не родичі ?

  * © Серіал з продовженням : Перша серія: "А апєльсінкі то, наколотиє! ..." Друга серія: "Какіе люді разочаровани? Біомаса ета? ..."…

 • НАщо Зеленському Хорошковський ?

  ^ З повідомлень ЗМІ стало відомо, що команда Володимира Зеленського поповнилася Валерієм Хорошковським. Він отримав кабінет в Офісі президента і…

 • 100 днів безсилля всевладдя.

  * Зеленський. Головна проблема Зеленського - обрання нового прем'єра. Новий прем'єр - це новий центр влади. Влади, що не поступається за…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments