olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© А селян треба змусити відмовитися від корів і йти працювати на «дядю»

*
© Згідно з прийнятим нашими дорогими, у прямому сенсі, депутатами законом, з 1-го січня поточного року у нас уже заборонено приймати молоко у селян.

Можна приймати лише у фермерських господарств.

Ну правильно, треба ж депутатам підтримувати своїх кумів, сватів, братів і їхніх далеких родичів. А селян треба змусити відмовитися від корів і йти працювати на «дядю» у фермерські господарства.

А потім кажуть з високих трибун, що у нас народ не такий, лінивий бачте.

Молоко їм у селян не таке, сорт не той . . . 80% молока на молокозаводи поступає від селян, так давайте від нього відмовимося, бо воно не таке.

А замінити чим ? Пальмовим маслом розчиненим у підфарбованій крейдою воді ? Круто ! Ото вже буде вищий сорт ! Навіть не перший, а вищий !

Ідіоти вони вищої категорії !

Як подивишся на оте все що вони приймають, так волосся дибом стає.

І ще й нічого не кажи і не пиши. А як напишеш, так тут зразу порохоботи налетять, де й візьмуться, і будуть писати в коментах і в приват що вже і я не така, як оте молоко, а то ще і гірша, що я, бачте, вже проти України.

А я не проти України, я проти отого ідіотизму, який вилазить із Ради, як дим від сирих дров з бовдура у дощову погоду, огортаючи все довкола своїми жовтувато-сірим клубками.

А народ спить. І буде спати поки і вчадіє від того диму, замість того щоб оті сирі дрова або залити водою, щоб потухли, або облити бензином щоб згоріли . . . До Бісової Бабусі . . .

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/177453.html

Tags: Маразм., закони
Subscribe

Posts from This Journal “Маразм.” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments

Posts from This Journal “Маразм.” Tag