olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

То може краще хай побудують такий омріяний ними "Північний поток - 2"? Менше головного болю Україні.

*
Росії не сподобалося рішення Стокгольмського суду, вона відмовляється його виконувати. Тиск у газотранспортній системі знизився. Міненерго ввело тимчасове обмеження споживання газу. Передбачається переведення енергогенеруючих підприємств на мазут.

У НАК "Нафтогаз України" 1 березня заявили, що здивовані рішенням ПАТ "Газпром", яке відмовилось постачати газ у березні. У НАК повідомили, що Газпром виставив рахунок у рамках контракту, зміненого Стокгольмським трибуналом, а Нафтогаз оплатив цей рахунок. У НАК розцінили відмову Газпрому від постачання оплаченого газу як порушення договору та невиконання рішення арбітражу і заявили, що планують вимагати від Газпрому компенсації збитків, завданих у результаті цього порушення.

І таки вибрики Росія демонструє постійно. То може краще хай побудують такий омріяний ними "Північний поток - 2"? Менше головного болю Україні. Адже свій шантаж газом Росія не припинить ніколи, бо натура в неї така. То хай шантажує Європу, хай Європа з нею "пограється", може тоді краще зрозуміє що таке Росія.

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/238058.html

Tags: про Газ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments