olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Укорінення живців троянд з букета.

*
Купувати саджанці троянди досить дорого, до того ж не завжди із купленого виростає обіцяний продавцем сорт квітів. Однак, їх можна виростити самотужки, використавши подаровані букети.Коли троянди у вазі прив’януть, треба обрізати головки, колючки і підкоротити стебло знизу на 3 см. Потім розщепити стебло, зробивши кілька надрізів ножем, і опустити у розчин марганцівки. Для майбутніх саджанців використовують середню або нижню частину пагона завтовшки 5-6 мм. На ній повинно бути дві-три бруньки.

Укорінювати живці троянди краще у спеціально підготовлений грунт, уякий додаються перегній і пісок. Черешки, занурені в землю, слід накрити пластиковою пляшкою. Так троянди можна розмножувати впродовж усього городнього сезону. Якщо застосувати цей спосіб восени, укорінені черешки треба залишити зимувати на грядці. У листопаді їх слід засипати тирсою, аби не замерзли. Влітку молоді рослини дадуть перші бутони. Але троянди потрібно обрізати, щоб усі соки йшли на формування сильних пагонів.

Можна встромити черешок у бульбу картоплини, з якої попередньо слід видалити усі вічка, щоб потім не було паростків, і закопати у землю разом. Черешки беруть з бульби поживні речовини для подальшого формування та розвитку. Головне, не забувати регулярно поливати.Зверніть увагу, традиційний спосіб укорінення черешків троянд в банку з водою не завжди вдалий та не завжди дозволить правильно виростити троянду з живця.

Кілька перевірених секретів допоможуть вам в укоріненні:

* В одній ємності краще вкорінювати невелику кількість черешків. Наприклад, жимолость не дасть коріння, якщо в 200-грамовій посудині буде більше як три живці.

* У непрозорій посудині коріння на черешках утворюється краще.

* Пильнуйте, щоб в банці не було дуже багато води, інакше в нижній частині ємності буде мало кисню і черешки загинуть.

* При випаровуванні води з ємності воду краще долити, а не замінювати.

* Часто для живцювання вибирають довгі пагони. Однак, чим нижче до землі розміщений відрізок стебла для черешка, тим швидше і краще він вкорінюється. Насамперед це стосується троянд.

* Що старша рослина, з якої взято черешок, то гірше він вкорінюється. Найкраще вкорінюються живці з молодих бокових гілок.

Источник: http:/geomedia.top/ukorinennya-zhivtsiv-troyand-z-buketa/

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/183591.html

Tags: Вирощування квітів, САД
Subscribe

Posts from This Journal “САД” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments