olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Окупаційні утворення «ДНР» і «ЛНР» повинні бути ліквідованими

*
Спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер заявив, що створені Росією окупаційні утворення «ДНР» і «ЛНР» на Донбасі повинні бути ліквідованими, оскільки не відповідають Конституції України. За його словами, призначення цих утворень — замаскувати роль Росії у конфлікті на Донбасі.

Таку думку він висловив під час панельної дискусії в аналітичному центрі Hudson Institute, яка транслювалася на сайті установи, повідомляє LB.ua.

«Так звані „Луганська Народна Республіка“ і „Донецька Народна Республіка“ є утвореннями, які створені Росією для того, щоб допомогти замаскувати роль РФ і зміцнити конфлікт, і вони повинні бути ліквідованими», — сказав Волкер.

«Не існує місця для них в українському конституційному ладі. Мінські угоди спрямовані на відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, і ці утворення повинні зникнути», — зазначив спецпредставник США.

Крім того, під час дискусії Курт Волкер також заявив, що на підготовку місцевих виборів в окремих непідконтрольних районах Донецької та Луганської областей може знадобитися шість місяців після повного розгортання миротворчих сил.

Він висловив сподівання, що миротворча місія ООН на Донбасі стане засобом для втілення Мінських угод. Зокрема, за його словами, сприяння миротворчої місії у впровадженні Мінських угод має створити перехідний період передання контролю на Донбасі спочатку від Росії до ООН, а потім до України.

Передання контролю ООН над окремими районами Донецької та Луганської областей він назвав проміжним етапом, «на час якого будуть організовані і проведені місцеві вибори, коли буде безпека, коли буде забезпечена амністія особам, що вчинили злочини, які є складовою частиною конфлікту, коли буде закріплений особливий статус».

«І потім перехід під український контроль», — сказав Волкер.

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/239463.html

Tags: п : Донбас ; ДНР ; ЛНР
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments