olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Лікарчук розповів про повернення людей часів Калєтника на українську митницю

Голова ДФС Роман Насіров наполягає на тому, щоб кум Ігоря Калєтніка Геннадій Романенко грав ключову роль при реалізації кадрової політики на митниці, розповів звільнений звільнений глава митниці.

Призначення на керівні посади на українській митниці йдуть за участю кума колишнього начальника митниці Ігоря Калетника Геннадія Романенка і при мовчазній згоді глави ДФС Романа Насірова про це в інтерв'ю в інтерв'ю ZN.UA заявив звільнений глава митниці Костянтин Лікарчук.

Лікарчук розповів про те, що передувало його звільненню. За його словами, на наступний же день його призначення на посаду, у нього виник перший конфлікт з Насіровим, коли той при розподілі обов'язків спробував забрати у митниці "міжнародний" департамент і підпорядкувати його собі. "А ще через день з"явився Геннадій Романенко, кум Калєтника, який перебуває в розшуку, і митник з сумнівною репутацією. З ним було запропоновано погоджувати всі кадрові питання. І відразу стало зрозуміло, що ніякої свободи дій і автономії у роботі не буде", - розповів Лікарчук.

На думку колишнього глави митниці, його конфлікт з Насіровим почався саме з реформи, але проблема з кадровими призначеннями йшла паралельно.

"Так, на мою думку, у всій цій компанії, людей часів Януковича, одна мета — повернутися на митницю допомогою Калєтника, Романенка і Хомутинника (колишній "регіонал"). Вони свідомо заводять своїх людей на керівні посади, щоб повернути контроль над тими потоками, якими управляли раніше. Хоча, правду сказати, вони до кінця цей контроль і не втрачали, просто, коли я ще був на посаді і мав повноваження, я їм частково заважав", - каже Лікарчук.

Лікарчук підкреслив, що Насіров завжди наполягав на тому, що саме Романенко повинен відігравати ключову роль при реалізації кадрової політики на митниці. "На мій погляд, це пов'язано з тим, що за Романенко стоять серйозні люди, з одного боку, а з іншого — у Насірова в команді немає нікого, хто хоча б приблизно розбирався в митних питаннях. І, крім як на Романенка, йому розраховувати нема на кого", - пояснив він.
/ DN.UA /
Tags: політика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Злісний шкідницюра.

  * © Почалося. Повилазили кравчики і давай щосили ритися. Вигони перериті повністю, нора біля нори. Лізуть на городи, у садки, у квітники. Покищо…

 • 19 квітня: народні прикмети і заборони

  * Народні прикмети 19 квітня Туман вранці віщує суху погоду до кінця місяця. Чим прозоріші хмари, тим тихіша буде погода, але може піти і дощ.…

 • © Зацвіло.

  * © Щось зацвіло дрібненько, білим. Квітки діаметром десь пів сантиметра. Оцей дрібненький бур'янець з'явився у нас років 10 тому. Спочатку він…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments