olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Казковий Тайланд

У Тайланді один раз на рік, всі його мешканці одягають одяг жовтого кольору. Цікаво уявити. )) А справа в тому що згідно з їхніми віруваннями, кожному дню тижня - відповідає певний колір. Понеділку - жовтий, вівторку - рожевий, середі - зелений, четверу - помаранчовий, п'ятниці - синій, суботі - фіолетовий, неділі - червоний. І звідси, витікає, що кожній людині приносить удачу колір того дня тижня у який народилася людина. Наприклад, якщо людина народилася у вівторок, то її колір - рожевий, і как далі.

Король Тайланду народився у понеділок, то ж його колір - жовтий, і тому тайці, одяглувшись у жовтий одяг святкують день народження свого короля. Короля у цій країні всі дуже поважають, і не просто через те що він король, а тому що, коли він коронувався, то дав клятву про те, що він ніколи не покидатиме країну, а також, що він ніколи не сяде на трон у своєму королівському палаці в Бангкоку, підкеслюючи цим те, що для нього головною є країна а не трон. І ось уже 67 років обидві його клятви залишаються непорушними.

Нині король Тайланду, один з найдовшеправлячих, і найбагатших королів світу. Його статки оцінюють у 37 мільярдів доларів. Цікавим є те, шо король належно виконує свої обов'язки, а у вільний час, їздить по провінціях своєї країни, щоб бачити, що там відбувається і що де потрібно зробити. А потім вкладає більшу частину свого статку у проекти розвитку Тайланду. У цій країні навіть у найвіддаленіших селах, у яких ніколи не ступала нога мандрівника дороги з прекрасним твердим покриттям, відкриті школи, фабрики де працюють селяни. Тобто король робить усе для держави. Ще він прагне щоб багаті і бідні не були відділені одне від одного, це для того, щоб бідні бачили як живуть багаті і щоб ставили собі за мету досягти їхнього рівня життя.

Якби наші правителі поводили себе так як король Тайланду, чі виникали б тоді такі запитання як продаж бізнесу Порошенко ? Напевно що ні. Ми б навпаки сказали : " То хай процвітає його бізнес, і хай будує хоч десяток фабрик, якщо має хороший хист до бінесу, лише б це було на користь країні ". А в день народження Президента одяглися б у одяг того кольору який приносить йому удачу.)))

Google говорить що наш президент народився у неділю. Уявімо собі - вся каїна в червоному.)))

ТАЙЛАНД
Tags: Король
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments