olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Нові правила захоронення: родичі чекатимуть кілька тижнів, щоб поховати померлого, і кому це вигідно

*
Раніше, якщо помирала людина, на місце виїжджала швидка медична допомога і слідчо-оперативна група. Лікар констатував смерть, а слідчий відкривав карне провадження і відправляв тіло у морг з постановою на проведення судово-медичної експертизи. Без постанови морг не може прийняти тіло.

З 15 березня слідчому заборонять призначати експертизу, натомість зобов'яжуть звертатися за дозволом на проведення експертизи до суду. Рішення чекатимуть не менше 72 годин. Так звані "правки Лозового" до Кримінального кодексу передбачають, що без довідки з суду поховання буде просто неможливим. Якщо не відмінять нові правила захоронення: родичі чекатимуть кілька тижнів, щоб поховати померлого.

Це вигідно тим хто будує новенькі приватні морги, за зберігання у яких тіла покійника, родичам померлого необхідно буде сплатити 300 гривень за добу. Чим довше зберігатиметься труп, тим більше грошей отримає власник моргу, а в державних моргах місця на всіх померлих не вистачить.

Подякувати за таку "чудову і вкрай необхідну правку" треба нардепу-радикалу Андрію Лозовому, за те що вніс, а також радикальній партії Ляшка за підтримку і Президенту, за те що підписав закон без правок.

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/246115.html

Tags: реформи
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments