olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Призначення з порушенням регламенту нового омбудсмена. Білої королеви (ВІДЕО)

*
© Вчора деньок видався досить політично насиченим. Луценко з заявами, Савченко з заявами. Луценко не приховано переляканий, Савченко життєрадісна. Склалося враження що влада чомусь боїться Савченко і терміново хоче її кудись або запхати, наприклад у в'язницю, або спихнути, наприклад як Саакашвілі за кордон.

А ще, вчора було два чудових призначення. Одне з них - це призначення з порушенням регламенту нового омбудсмена. Відкритим голосуванням, хоча повинно бути закритим, призначили колишню громадянку Росії, яка приїхала 30 років тому з Архангельська у Крим. Була вона суддею а потім стала комсомольським працівником. А приїхала вона в Україну тому, що її чоловіка, не простого сантехніка, а офіцера КГБ, перевели працювати у Семфірополь. Ім'я новопристзначеної - Бєлая Королева, ОЙ, пробачте, Людмила Денисова.То вона виконувала роль Білої королеви, на весіллі своєї молодшої доньки, а мама нареченого, кримського бізнесмена Філіпа Квітко, відповідно - Чорної. Відбулося весілля в Криму, і обійшлося екс-міністру праці та соціальної політики України (при прем'єрі Тимошенко) Людмилі Денисовій у $600 тыс. Церемонія пройшла в стилі казки "Аліса в Країні чудес". ВІДЕО в кінці посту.

В інтирнетах пишуть, що затримували її одного разу, ще до того як вона стала міністром, за корупцію, але швиденько відпустили, напевно спрацювала чарівна парасолька КГБ. А прокурор який займався її справою, несподівано загинув ... містично якось - у тирі, зовсім випадково, сам себе застрелив із зброї яка має назву Сайга, знавці зброї знають що це таке.

Тепер Людмила Денисова буде головним захисником прав людини. З такими фактами з біоргафії ...

А тепер казочка (тобто весілля) - "Аліса в країні чудес".https:/olga-den-f.dreamwidth.org/188677.html

Tags: призначення, хто є хто
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments