olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про обрання Голови НБУ, по простому, так як бачила по телевізору.

*
© Розкажу про обрання Голови НБУ, по простому, так як бачила по телевізору.

В той момент коли я включила телевізор, ішла пряма трансляція з Верховної Раади. На трибуні виступала женщіна тисячоліття, дуже хвалила кандидата на посаду Голови, не просто кудись там, а Національного Банку України.

Казала, що дуже хороший дядько ( Він же математик, як не як, то ж рахувати вміє добре ). До того ж запропонований самим Президентом України, а Президент, як відомо, поганого не "посовітує". Звати кандидатиа Яків Васильвич Смолій.

Женщіна тисячоліття сказала, що він має всі найкращі якості ... ну, там спортсмен, комсомолець, і нарешті, красень, ... ну і справу банківську зає добре, вже майже рік виконує обов'язки Головного Банкіра.

Потім Парубій скзав що буде доповідь самого кандидата, а потім обговорення його доповіді депутатами перед остаточним голосуванням. Найцікавіше, що Парубій сказав скільки часу займе доповіть і її обговорення, і сказав щоб депутати строго - настрого були в залі до моменту голосування, а от слухати доповідь і приймати участь в обговоренні він чомусь не запропонував. Не посвяченій людині здалося що це нікому і не потрібно, а так, просто для "блізіру", як за часів "совка" присутність на першотравневій демонстрації ...

Депутати почали займатися хто чим, Смолій говорив з трибуни зовсім трішки. Потім вийшов на трибуну Ляшко і зказав, на відміну від женщіни тисячоліття, що йому кандидат ЗОВСІМ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ, і тому він і його партія голосувати "ЗА" не будуть.
Потім вийшов Соболєв від "Батьківщини" - сказав те ж саме що і Ляшко - не подобається, голосувати за ноьго не будемо. Від "Народного фронту" Олег Бебезюк сказав те ж саме.

І от саме голосування :

30 секунд чекають поки комусь з депутатів видадуть запасну картку для голосування, бо він свою дома забув ... Поки шукають картку Парубій кричить, щоб закрили двері і нікого не випускали з зали засідань, щоб ніхто не втік перед голосуванням ... Нарешті голосують :

247 - "ЗА" - рішення прийняте !

Тут деякі деталі про Смолія.

Далі пішли привітання новообраного, а його попередниці винесли здо-о-оровенний букет білих троянд ... ОХ ... хто б мені такий букет подарував ...https:/olga-den-f.dreamwidth.org/189145.html

Tags: призначення
Subscribe

Posts from This Journal “призначення” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments