olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Не така вона проста, та Надя Савченко ... ( ВІДЕО)

*
© Хочу сказати що не така вона проста, та Надя Савченко. Хтось її добряче фінансує і піарить, вдало поєднуючи її, таку як вона є, з тим образом який їй придумали, і продовжують придумувати по ходу розгортання подій, майстри піару.

Блогери про неї кажуть що вона дурнувата, і ідіотка. А якщо поспілкуватися з людьми які не сидять у інтернеті, а просто після роботи дивляться телевізор, то у Наді не так вже і мало прихильників. Через те її і боїться влада. А ще вірогідніше, влада боїться не її а тих хто за нею стоїть.

А прості люди просто бачуть на екрані образ, і якщо навіть знають, чи хоча б припускають, що за нею хтось стоїть, то особливо не заморочуються тим, а хто ж саме за нею стоїть, вони більше звертають увагу на саму Надю, на її емоції і на те що вона говорить.

Остання витівка Наді це демонстрація вмісту її сумки у прямому ефірі телеканалу "112 Україна", де вона витрусила свою сумку на стіл перед ведучими. Гранат і зброї не виявилося.

Такі дії послідували після того, як ведучий звернув увагу на наявність її сумки в студії.

"Речі, документи, мої особисті речі", - сказала Савченко і після цього самостійно збирала свої речі назад.https://olga-den-f.dreamwidth.org/189958.html

Tags: п Савченко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments