olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Доводиться підходити навіть до таких неподобств з творчістю. ;)

*
© У зв'язку з захмарною ціною на газ, і відсутністю можливості для великої кількості людей заробити гроші для оплати необхідної кількості газу для обігріву приватної оселі, доводиться переходити на топіння звичайної плити, звичайнісінькими дровами. Це, звичайно, прикро, але люди з цим боротися не хочуть. Вони лаються вдома, на роботі, в парках, в інтернеті, але вимагати ГУРТОМ зниження ціни на природний газ НЕ ХОЧУТЬ.

Тому доводиться терпіти такий стан речей, і підходити навіть до таких неподобств з творчістю. А саме, дрова можна просто звалити на купу як прийдеться, а можна скласти їх красиво. Адже краса завжди рятує світ ! ;))

Можна скласти дрова ось так : буде і красиво і дова будуть частково захищені від дощу :Якщо є достатньо велике, напів-закрите приміщення, то в ньому можна встановити ось таку підставку для дров :Є ще ось такі варіанти, також достатньо декоративні приємні для погляду :

Фото : http:/vdomadobre.info/landshaftnii-dizain/drovitnya-na-dachnii-dilyanci.html

https://olga-den-f.dreamwidth.org/189709.html

Tags: Для дачі, Для натхнення
Subscribe

Posts from This Journal “Для дачі” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment