olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

"Діалог ведуть" Надія Савченко і той хто почув Надю.

*
Надія Савченко :

- Юлія Володимирівна знає Путіна, вони разом підписували газові контрати, вони разом посміхалися, разом дружили.

Той хто почув Надю :

- "Знає Путіна", - Так, свята правда. Знає. "вони разом підписували ...", - І шо ? "вони разом посміхалися, разом дружили", - Так, це політика ..., - "Дружили" і посміхалися ... як і всі політики - і "дружуть", і посміхаються, і камінюки за пазухою тримають ...

Надія Савченко :

- Вона повинна прийти до Путіна й сказать : "Вова віддай Надю". Тіки вона цього не зробила, моя сестра марно сподівалася. Мою сестру почали використовувати в політикі, бачили що вона не є керованою, партією "Батьківщина", вони дуже боялись мого повернення.

Той хто почув Надю :

- Ага. "Вова віддай Надю", - це як однокласники в молодших класах ... і Вова подумав і віддав онокласниці Надю ... "Тільки вона цього не зробила", - Бо вона вже не учениця молодших класів, а політик. Про сестру я промовчу. "вони дуже боялись мого повернення", - в яблучко, Надю ! І боялися б далі, якби Надя залишилася такою, якою уявляли Надю люди, в той час коли боролися за звільнення полонянки Надії, якби Надя не почала дружити з тими, хто фінансує її зараз.

Надія Савченко :

- Другого разу коли я поїхала з Захарченком і Плотницьким на перемовини, для того щоб можна було поговорити про звільнення, і напряму починати заключати, так як це в 14-му році було, поміж комбатантами, можна було віддавати, повертати людей. Я тоді дізналася, що виявляється, з тим же Захарченко колись спілкувалась і Юля Володимирівна. На грані злому Майдану і війни. Але Юля володимирівна постаралася цього уникнути і осудила мене за те шо я спілкувалася.

З яких саме тем спілкувалася Юля Володимирівна ? Звичайно ж тільки за Україну. Вона хотіла щоб її підтримав Донбас. Тіки Донбас її вже не підтримав. Їй згадали ту ядєрну бомбу, й колючий дріт. Тому оце лицемірство, яким от постійно "Батьківщина" дуже красиво прикривається, мене як людину вразило до глибини душі. Я б, напевно, не говорила цього в ефірах, я б, напевно, так і промовчала, але ви самі любите спекулювати на тих темах шо дрянь я .

Той хто почув Надю :

- Не було б ніяких спекуляцій і ніякого негативу в Ваш бік, Надіє, якби Ви не дозволили прив'язати до себе ниточки і не дозволили за них смикати тим, хто хоче знищити Україну. Коли Ви повернулися в Україну Ваш рейтинг був вище ніж у всіх політиків разом взятих, але Ви відмовилися від ньго добровільно.

Тут ВІДЕО з якого було почуто Надію Савченко : https://www.youtube.com/watch?v=gWqSmmjdlR8

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/190990.html

Tags: п Савченко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment