olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Це тільки початок великого серіалу.

*
© Надія Савченко з арсеналом зброї в числі якого мінометами калібру 120 мм, крупнокаліберний кулемет "Утьос" калібру 12.7мм, виробництва РФ, 6 протипіхотних мін МОН-50 і ще багато цікавого смертоносного залізячча, це тільки початок великого серіалу.

Цей серіал змусили народитися своєю сутністю і поведінкою влада і народ. Влада своєю впевненістю в безнаказаності, а народ своїм терпінням і бажанням у глибині душі змін та повною відсутністю будь-яких дій в напрямку здійснення власного бажання.

Наш народ мріє добре жити, але прагне щоб добре життя влаштував хтось, і от у ролі цього "хтось" виступила Надія Савченко. Тут навіть не важливо сама вона до такого додумалась, чи хтось над нею попрацював, важливі сами обставини які склалися в країні. Надію "закрили", покищо на 59 діб. Але, спектакль який побачили міліони, в умовах масового невдоволення народу владою, обов'язково комусь сподобається, і буде друга серія серіалу. І дійові особи другої серії тепер будуть набагато обережнішими.

Прикро. Але вимагати чогось від влади ГУРТОМ народ не готовий, а продовження серіалу зі зброєю може призвести не до покращення, а до суцільного хаосу.

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/253489.html

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/191912.html

Tags: Припущення
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 10
Buy for 50 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments