olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Брат нового командувача Об'єднаних сил на Донбасі працює на окупантів в Криму

*
Скажіть, будь ласка, мені - простому українцю, як після такого призначення довіряти президенту ??? Цим призначенням сказано все про те, як головнокомандувач воює з окупантом. А спектакль з Надією Савченко, то лише маневр відволікаючий від такого призначення, і сценарій того спектаклю написаний на Банковій.

Новий командувач Об'єднаних сил на Донбасі генерал-лейтенант Сергій Наєв. Брат нового командувача Об'єднаних сил на Донбасі працює на окупантів в Криму.Цікавий штрих до портрета нового командувача об'єднаних сил на Донбасі генерал-лейтенанта Сергія Наєва (фактично, тепер, головної людини в зоні бойових дій).

В декларації Сергія Івановича мою увагу привернули два коштовні подарунки. За 2017 та2016 роки. Це гроші – 135 тисяч та 139 тисяч гривень. Ім'я людини, яка робила коштовні подарунки новому командувачу об'єднаними силами – Максим Іванович Наєв.

Швидше за все – це його рідний брат. І от, якщо прогуглити ім'я Максима Івановича, то можна побачити, що така людина, принаймні до останнього часу, жила в окупованому Криму. І не просто жила, а ще й працювала на державній службі в окупаційній адміністрації. Зокрема, в відділенні так званого "Пенсійного фонду РФ в республіці Крим".

Для того щоб переконатися що це точно брат нового командувача Об'єднаних сил на Донбасі, достатньо глянути на його пику. Якщо паспорт, наприклад, можна підробити, то пика даеться Богом, при народженні.Тепер в Facebook та ж сама людина представляється працівником "Почты Крыма". Ще одним штрихом, який дає підстави говорити, що два Наєви є родичами – фото. На знімках обох чоловіків важко не помітити зовнішню схожість. На додачу до цього – обидвоє вказують, що родом зі Львова.

На фото Максим Наєв :А тепер скажіть, на вашу думку, те що людина, яка дарує значні суми грошей новому командувачу сил на Донбасі і в цей самий час працює на РФ в окупованому Криму, може бути фактором, який впливатиме на генерала Сергія Наєва? Чи буде він абсолютно незалежним, приймаючи рішення у війні з Росією, якщо на підконтрольній Росії території живе і працює близька йому людина, яка до того ж допомагає йому фінансово? І чи зможе РФ тиснути на українського генерала через його родича?

Переконаний, президент Порошенко знає про ці сторінки з біографії Сергія Наєва. Але, очевидно, є й інші фактори, які переважили озвучені тут ризики.

Не маю поки підстав критикувати пана Наєва на новому посту, але хотілось би почути його коментар щодо віднайденої інформації.

P.S. Ну і ще одне фото Максима Наєва – з російським актором Сергієм Шакуровим. Вгадайте, як позиція цього діяча культури по окупованому Криму і що робить його профайл на "Миротворці"?

На фото : Максим Наєв та Сергій ШакуровАвтор: Левко Стек ; https://24tv.ua/blog_sotsmerezhi_tag5435 https:/www.facebook.com/steklevko/posts/1762740583788508

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/255802.html

Tags: хто є хто
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

 • © 14 вересня. Сьогодні Семен Літо продає.

  * © Сьогдні День Семена літопродавця. Недолюблює Семен літо, не подобається йому спека, і тому він кожного року, 14 вересня влаштовує торги - продає…

 • © 11 вересня. Останній день бабиного літа.

  * © Останній день бабиного літа. Був теплий але дув дуже сильний вітер і вихрилося. Закінчилося перше молоде бабине літо. Через два дні настане…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments