olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Заступник Авакова Тищенко приховала елітний особняк в Британії - ЗМІ

Тищенко стверджує, що все декларувала. (+ ВИДЕО)

Глава управління МВС з повернення активів Олена Тищенко, призначена у липні 2015 року Арсеном Аваковим, приховала елітну нерухомість у Великобританії в своїй декларації, стверджує народний депутат України Сергій Лещенко, а також журналісти проекту "Схеми".

Більш того, як пише Сергій Лещенко в блозі на "Українській правді", Тищенко сама зізналася у своєму Facebook, звинувативши журналістів у тому, що вони піддають небезпеці "її маленьких дітей". Вона також стверджує, що декларувала британський особняк.

У той же час, за словами Лещенка, за стаж держслужби в 9 років, 8 з яких Тищенко пробула в декретній відпустці, декілька місяців в адміністрації президента при главі АП Сергії Пашинському, і три дні роботи помічником депутата навряд чи можна накопичити на нерухомість ціною 5,4 мільйона британських фунтів (близько 200 млн гривень).

Як стверджує Лещенко, про будинок Тищенко стало відомо після того, як журналісти перевірили зарубіжні компанії, які знаходяться в її володінні. Вона є одноосібним власником фірми Copper Homes Limited з міста Дуглас на острові Мен, статутний капітал якої становить лише 1 тисячу фунтів стерлінгів.

"Абсолютно легально в британському реєстрі ви можете отримати виписку про те, що фірма Copper Homes Limited володіє елітною нерухомістю, розташованою в графстві Суррей за адресою Tanglewood, Ravenscroft Road, Weybridge. І виявляється, що за жалюгідною 1 тисячею фунтів статутного капіталу компанії з острова Мен ховається розкішний особняк Тищенко, ціна якого визначена в 5,4 мільйона фунтів (майже 200 мільйонів гривень)", - пише народний депутат.

ОСОБНЯК ТИЩЕНКО

У деклараціях про доходи, які Тищенко подала в парламент при працевлаштуванні до Чорновол, не фігурує нерухомість за кордоном площею 764 квадратних метра, додає депутат.


youtube
Нарешті, Лещенко звернув увагу на те, що в останні дні Тищенко стала обличчям кампанії з просування "закону про спецконфіскації", який нібито допоможе забрати власність оточення Януковича. У той же час, упевнений Лещенко, а насправді в разі прийняття обернеться для України позовами у міжнародні суди, після яких Україна з бюджету ще буде змушена компенсувати збіглим чиновником їх майно.

До речі, ЄС вже висловилися на цей рахунок, нагадавши про зобов'язання в рамках конвеції з прав людини.
ZN.UA За матеріалами: Українська правда

Tags: п-ка : Про життя обранців
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment