olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Цікаво, кого з них посадять раніше ? Або : кого посадять, а кого ні ?

*
Її вже заарештовано. Його поки що ні, на даний час триває розслідування. 3 жовтня 2017 року Солом’янський районний суд Києва за клопотанням адвоката (ім’я якого не вказано) зобов’язав НАБУ відкрити кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення Луценко.

Так от, цікаво, кого з них посадять раніше ? Або : кого посадять, а кого ні ?Спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький об’єднав кримінальне провадження про можливе незаконне збагачення генпрокурора Юрія Луценка зі справою про декларування ним недостовірної інформації.

«У заяві було зазначено, що аналіз доходів сім’ї генерального прокурора України за останні 10 років свідчить, що стан його сім’ї не відповідає його легальним доходам і доходам його дружини і сина. Тобто генеральний прокурор України придбав у власність активи в значно більшому розмірі, законність підстав придбання яких не підтверджена доказами. Зазначені протиправні дії вказана в запиті особа (Луценко) вчинила, займаючи в 2005 −2006 і в 2007-2010 посаду міністра внутрішніх справ України і в 2015-2016 — посаду генерального прокурора », - сказано у відповіді НАБУ.

Так, 30 жовтня 2017 року по даному факту розпочато розслідування за ч. 3 ст. 368-2 (незаконне збагачення, вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище) Кримінального кодексу.

При цьому 28 грудня 2017 року Холодницький вирішив об’єднати цю справу з кримінальним провадженням, відкритим за ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу.

На даний час досудове розслідування триває, нікому не повідомлено про підозру.

20 березня ЗМІ повідомили, що у кабінеті Холодницького було знайдено засоби негласного прослуховування.

Також вони розповіли, що очільник САП розмірковує над відставкою.

Пізніше з’ясувалося, що кабінет Холодницького прослуховувало НАБУ, за санкцією відділу «Кононенко-Грановського» ГПУ.

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/258137.html

Tags: Загадки, розслідування
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments