olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Нарешті ... сталося ...

*
© Нарешті ... сталося ...

На четвертому році війни, і то, для цього треба було отруїти спецагента і його доньку ... у Великобританії ...

Україна вислала 13 російських дипломатів. Ні, не через те що Росія анексувала Крим, не за те що вона влаштувала війну на Добасі, а в знак солідарності з Великобританією.

А як же відчуття власної гідності ??? Виявляється, для України солідарність з сильними Світу Цього важливіша власної гідності.

Тереза Мей отруєння Скрипаля класифікувала як акт агресії Росії проти Великобританії із застосуванням зброї масового знищення. І в знак протесту проти агресії Росії з Великобританії були вислані російські дипломати.

А хіба у нас на Донбасі Росія не проявляє агресію, і не застосовує зброю масового знищення коли гатить з Градів по наших населених пунктах ? Четвертий рік поспіль !!!

То чому Україна вислала російських дипломатів не за власною ініціативою, в знак протесту проти агресії Росії, а в знак солідарності з Великобританією ?

Не зрозуміло. І сумно ...

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/194287.html

Tags: Загадки, к Росія - Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Пилова буря.

  * © Вчора (12 квітня) у нас була пилова буря. Світа Божого не видно було за пилюкою. Поля пересохші і сильний вітер змітав верхній шар ґрунту і…

 • © То пережитки давнини ...

  * Тарас Шевченко : - Село! І серце одпочине: Село у нашій Україні — Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. Цвітуть сади, біліють хати, А на горі…

 • © Проліски.

  * © Цвітіння триває. ;) Фото: olga_den_f Фото: olga_den_f

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment