olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Така «Надя» ще не одна з'явиться . . . , якщо не прибрати корінь зла

*
© Теракт попередили, Надю взяли під варту на 59 діб. Знайшли і нейтралізували «найстрашнішу терористку».

Ага . . . – це все одно що зрубати дику сливу. Ви коли не будь бачили що буває коли зрубують дику сливу ? Ні ? А я бачила – біля пенька відростає цілий ліс молодої порослі. Відростає не від пенька, а від розгалуженого кореня, що залишається у землі, не видимий зовні.

Надю посадили (поки що на 59 діб), а от причину появи феномену Наді не ліквідували. А якщо причина залишилася, то така «Надя» ще не одна з’явиться . . . Згодом. Коли страсті трішки уляжуться і ніхто не чекатиме.

І приїде друга «Надя» вже не на автомобілі, в якому буде захована стара скриня з гранатометами всередині. А приїде друга «Надя» вже на танку, або на БТР-і. А може взагалі прилетить на літаку-винищувачі . . .

І з’явиться вона обов’язково. Тому що корінь зла не ліквідовано, і він буде давати все нові і нові паростки.

Що ж уявляє собою корінь, який буде давити все нові і нові паростки для терактів ? Ні, це не люди з оточення Наді. Люди - то лише пеньок. А корінь зла – це тотальна корупція владної верхівки.

Якщо не прибрати корінь зла у вигляді гримучої суміші тотальної корупції, брехні і грабіжництва, то корінь зла буде породжувати нові паростки - групи небезпідставно невдоволених, які будуть налаштовані де далі радикальніше. І кінці кінців влада просто не зможе їх нейтралізувати.

Якщо наші дорогі обранці не відмовляться від корумпованих схем, не перестануть брехати, і красти то ніякий закон і ніякі спецслужби не захистять їх від знищення зброєю, якою країна зараз переповнена.

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/194788.html

Tags: п Савченко, про корупцію
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment