olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Дослідники з Університету Падуї завершили роботу над створенням тривимірної моделі тіла Ісуса Христа

*
Дослідники з Університету Падуї завершили роботу над створенням тривимірної моделі тіла Ісуса Христа. Про це пише портал Vatican Insider. Модель була створена на основі даних, зібраних після дослідження Туринської Плащаниці, в яку було загорнене тіло Христа перед похованням.На думку дослідників, Ісус Христос мав зріст 180 см. Вони також підкреслюють, що він був дуже високий, як на ті часи, і пропорційно побудований чоловік. Керівник науково-дослідної групи професор Джуліо Фанті з Університету Падуї розповів, що на тілі Ісуса було 370 ран (головним чином, від батога).

«Реконструкція показала, що в момент смерті Людина з Плащаниці «схилилася вправо, тому що її праве плече було серйозно вивихнуте, що спричинило ушкодження нервів», — каже Фанті.

Керівник дослідницької групи також гарантує, що реконструкція є надзвичайно точною. «Ця статуя являє собою тривимірну реконструкцію Людини з Туринської Плащаниці, що виконана з докладністю до міліметра на основі полотна, в яке після розп’яття було загорнуте тіло Христа», — зазначає він.

ВИДЕО : https://www.youtube.com/watch?v=2d9FeXn7L04

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/

Tags: Цікаво
Subscribe

Posts from This Journal “Цікаво” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments