olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хоче бути у хорошій формі, без зайвої ваги - їжте класичний український борщ !

( оновлено )
^^^
Якщо вірити результатам недавнього дослідження, яке було проведено британськими вченими, то для того, щоб схуднути, потрібно регулярно їсти український борщ.

Суть дослідження. До проекту було залучено близько ста жінок різного віку і вагової категорії. Всім учасницям вчені запропонували не рідше чотирьох разів на тиждень їсти борщ, зварений за класичним рецептом.Тобто, в його склад входить м'ясний бульйон, м'ясо (курятина або свинина) буряк, морква, цибуля, білокачанна капуста, картопля, помідори або томатний сік, зелень.

Перед початком дослідження всі до єдиної учасниці зважувалися, а також заповнювали анкети, в яких вказували смакові переваги і харчові звички.

По закінченню експерименту жінки, у яких вага була спочатку в межах норми, відзначили, що стали легше на 3-5 кг. А ті, у кого було багато надлишкової ваги, схудли на 7-10 кг. І це при тому, що крім включення борщу в свій раціон харчування вони нічого не змінювали.

Вчені легко пояснюють такий "ефект" регулярного вживання борщу - в цьому першому блюді міститься буряк, який прискорює метаболізм, за рахунок чого організм швидше очищається від усього зайвого. До того ж, варена капуста і томати - є в буквальному сенсі слова "щітками" для кишечника.

==================

Яце можу підтвердити з власного досвіду. Якось так сталося що нашій сім'ї набрид борщ. І ми його майже не варили протягом двох років. І ... почали дружно набирати зайву вагу. Потім знову захотілось борщу і ми його почали істи раз у день щодня. На наше здивування, зайві кілограми як рийшли так і пішли !

Тож, шановні, хто хоче бути у хорошій формі, без зайвої ваги - їжте класичний український борщ ! ;)))

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/195721.html

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

 • © 14 вересня. Сьогодні Семен Літо продає.

  * © Сьогдні День Семена літопродавця. Недолюблює Семен літо, не подобається йому спека, і тому він кожного року, 14 вересня влаштовує торги - продає…

 • © 11 вересня. Останній день бабиного літа.

  * © Останній день бабиного літа. Був теплий але дув дуже сильний вітер і вихрилося. Закінчилося перше молоде бабине літо. Через два дні настане…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments