olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Все обійшлося без мордобою. Потішили лише деякими "люб'язними" репліками. Тепер уже цитатами. ;)))

*
© Вчора у Верховну Раду запросили Назара Холодницького і Артема Ситника щоб разом з депутатами прояснити що ж там відбувається між ними і їхніми структурами. Я увімкнула телевізор щоб подивитися на таке дійство, думала може хтось комусь пику наб'є, ;)) Коли - ні. Все обійшлося без мордобою. Потішили лише деякими "люб'язними" репліками. Тепер уже цитатами. ;)))

Лідер "радикалів" Олег Ляшко запитав Холодницького : "Що Вам не вистачає для повного щастя? Звання генерала Ви в 30 років отримали. Звання заслуженого юриста, не зрозуміло за що, з рук президента Порошенка Ви отримали. Своїх друзів-бізнесменів консультуєте, надаєте персональні консультації у своєму кабінеті. Що вам не вистачає для повного щастя?"

На що прокурор САП Назар Холодницький відповів : "Мені для повного щастя не вистачає будинку в Козині і везіння в лотереї, Олег Валерійович". Пригадавши таким чином нардепу лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку його задекларований виграш у лотерею і будинок у Козині під Києвом.

А Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник сказав, що ситуація з керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким на співпрацю НАБУ і САП не вплинула : "... На сьогодні йде нормальна штатна робота детективів і прокурорів. Нічого страшного не відбулося, боротьба з корупцією не зупинилася ...".

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/196183.html

Tags: п НАБУ и САП
Subscribe

Posts from This Journal “п НАБУ и САП” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment