olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Роздвоєння.

*
© В наших краях люди святкують Вербну неділю, у православних церквах освячують вербу, а по телевізору показують католицьку віру де люди вже кричать Христос Воскрес !

Дивлячись на це, виникає відчуття роздвоєння.

Ну уявіть собі : Людина все життя вірила у Ісуса Христа, святкувала чи відзначала дати пов’язані з життям Ісуса у визначені дні календаря. Весь час була впевнена що у такий-то день, наприклад, не бажано працювати, у такий-то день бажано проводити певний обряд. І тут ... на тобі ... Виявляється, що немає ніякої прив’язки до дат. Виявляється, що у той день, у який в уявленні людини з дитинства не бажано працювати, хтось, хто також вірить не у когось іншого, а саме у Христа, і гадки не має про якісь заборони чи обмеження у цей день, і проводить дії пов’язані з цією датою, зовсім у інший день календаря.

Так де тоді правда ? І хто правий ? І виникає запитання : « А хто ж тоді придумав всю цю віру і для чого ?»
Якщо не існує читкої прив’язки до дат календаря, чи то до Місячного календаря, то як можна бути впевненим, що всі ті свята не вигадка ? А якщо це вигадка, то чому у ці дні треба дотримуватися якихось правил чи заборон ?

А як бути з постами ? Вони ж також прив’язуються до певних дат. І виявляється, що до різних дат нвіть у вірі в одного Бога.

Якщо піст це просто очищення, то чому б кожній конкретній людині не проводити його, індивідуально, за власним бажанням, а не тоді коли диктує кожна церква по своєму.

Якби цю тему не піднімали на телебаченні, то ніхто б про це не думав, а коли у Вербну неділю з екранів телевізорів лунає «Христос Воскрес !», то у людей цілком природно виникають сумніви.

Tags: Загадки, Свята з давен
Subscribe

Posts from This Journal “Свята з давен” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments