olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Рада проголосувала за звернення до Вселенського патріарха щодо автокефалії УПЦ (ДОКУМЕНТ)

*
Сьогодні народні депутати підтримали звернення президента до Вселенського патріарха щодо надання томосу про автокефалію Української православної церкви

Верховна Рада проголосувала за проект постанови, яким підтримала президентське звернення до Вселенського патріарха Варфоломія про надання томосу щодо автокефалії Української православної церкви (УПЦ). Рішення підтримали 268 нардепів.

Вже оприлюднено текст відповідного звернення. В ньому наголошено, що патріарх Варфоломій — це єдина особа у світі, яка має канонічне право та законну владу, аби вирішити питання автокефалії УПЦ.
Як відомо, 17 квітня під час зустрічі з лідерами парламентських фракцій глава держави Петро Порошенко оголосив про рішення звернутися до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням про надання автокефалії УПЦ і закликав ВР підтримати цю ініціативу.

Порошенко додав що розраховує на ухвалення рішення щодо надання томосу про автокефалію УПЦ до 1030-річчя Хрещення України-Русі.

Напередодні президент провів зустріч щодо вказаного питання з представниками українських православних церков.

Між тим нагадаємо, що за даними Служби безпеки, російські спецслужби планують планують заходи із роздмухування конфлікту між різними церквами в Україні.

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/267886.html

Tags: Церковні справи
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments