olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про чорних і білих "ворон".

*
© Дуже важко бути білою вороною. Але перефарбуватися не виходить. Фарба швидко змивається.

Чому люди звикли вважати що ворони повинні бути всі чорними ? Невже чорний колір кращій ?

Зазвичай усі чорні ворони обирають або крайнє ліве положення, або крайнє праве. Білі ворони обирають весь простір : десь трохи лівіше, десь трохи правіше, десь золоту середину, в залежності від обставин. Тому їм важко перебувати у зграї.

Зграя живе за принципом : хтось думає, але не глибоко, без особливого аналізу, і швиденько видає ідею. А хтось приєдується до чужої думки, ідеї, особливо не замислюючись над аналізом і не протиставляючи свою думку. Це дозволяє зграї триматися купи.

Чорні ворони легко сприймають закони зграї, їх сутність не протестує принципам зграї, для них це норма. Це дозволяє їм менше думати і більше насолоджуватись буттям ( не плутати з - життям ).

Білі ворони звикли думати самостійно, аналізувати, і тому постійно стикаються з неспівпадінням своїх думок з думками чорних ворон. Звідси виникають проблеми, відчуття некомфорності, постійні запитання : " Чому ? Чому ? Чому ??? "

От наприклад :

Чорні ворони :

- Совок - це величезне ЗЛО ! Все там було не те і не так ! Все що було за часів совка треба знищіти ! Не перебираючи ! І зробити ЩОСЬ (?) інше ! Головне щоб не так як у совку !

Білі ворони :

- Але ж совок мав і світлі елементи. То може слід подумати, проаналізувати, і не руйнувати ВСЕ (!) а залишити ті світлі елементи ? Адже в історії вже було таке, що "... разрушим, до основань'я ... а затєм ... ", що було затєм ми вже всі бачили і заєм, чим завершилося - також. То може не треба знищувати все ?

Чорні ворони :

- Ні ! Треба знищити ВСЕ !!!

P.S. В лапки слова не брала. Лапки розставите сами.https://olga-den-f.dreamwidth.org/202841.html

Tags: Роздуми., Совок
Subscribe

 • © У мене на підвіконні.

  * © За вікном дощ. Краплі жваво цокають по металевому відливу і по шибках. А на підвіконні розквітли ось такі квіточки. Фото: olga_den_f…

 • © Мій калачик.

  * © У минулому році висаджувала свої калачики у відкритий ґрунт на літо. Вони ціле літо рясно цвіли, і на деяких квітках зав'язалось насіння.…

 • © Для душі

  * Фото: olga_den_f Фото: olga_den_f Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/434213.html

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments