olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Для чого Захарченку потрібна " Харківська народна республіка " ? Харків'яни ! Задумайтесь !

*
© Про свої амбітні плани Захарченко розповів під час зустрічі зі студентами "ДНР". Як повідомляють сепаратистські ЗМІ, ватажок бойовиків заявив про бажання створити «Харківську народну республіку».

" Нужно проводить работу, объяснять, что нет ничего плохого в создании той же "Харьковской народной республики" ", — заявив він.

Для чого ж Захарченку потрібна " Харківська народна республіка " ?

Все дуже просто. Інфраструктура окупованоої території Українського Донбасу повністю зруйнована і розграбована бойовиками Захарченко. Там грабувати вже практично нічого. А бойовикам під керівництвом Захарченка, який в свою чергу є маріонеткою Кремля, потрібно щось руйнувати і грабувати далі. Тому їм потрібна нова територія для руйнування, і вони хочуть щоб такою територією стала Харківська область.

Харків'яни які підтримують створення " Харківської народної республіки ", факртично виступають за повне руйнування всієї інфраструктури Харкова і області, за пограбування і знищення, всіх працюючих і не працюючих підприємств, за повну розруху на всій території Харківської області і в самому Харкові.

Харків'яни ! Задумайтесь ! Перед тим як зруйнувати власне місто власними руками !©

https://olga-den-f.dreamwidth.org/204232.html

Tags: Заклик, Звернення до ..., Пояснення
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 10
Buy for 50 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments