olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© От якби вони у мене в саду ...

© У селі кругом краса. Кругом усе цвіте. Щось відцвітає, щось зацвітає ... Кругом молода зелень. Птахи співають на різні голоси.

Сьогодні вперше у цьому році побачила і почула іволгу. Ця жовта красуня прилітає до нас з країв своєї зимівлі останньою з перелітних птахів, а відлітає найпершою. Дуже боїться холодів. Сьогодні пара іволг цілий день літала у мене в саду, з дерева на дерево, і голосно виспівувала. А я спостерігала за нею і думала :

- От якби вони у мене в саду змостили собі гніздо ! ;))) Кажуть, що іволги у цій справі дуже великі майстри ! Вони закріплюють своє гніздо на кінчику гілки, і воно гойдається потім на вітрі як груша. ;) Не знаю чи правда. Треба в дядечка Google запитати. Але в селі інтернет дуже гонористий, тож запитаю вже в Харкові.

https://olga-den-f.dreamwidth.org/208734.html

Tags: Птахи., У селі 2018
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments