olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Жовтозілля звичайне ( російською - "крестовник обыкновенный" )

*
© У цьому році Весна у нас аномальна. До кінця березня лежали кучугури снігу. Потім швиденько потепліло і сніг розтав. Тільки розтав сніг, вдарила спека і землю швиденько пересушило. Тому всі рослини у нас у цьому році низенькі, втричі нижчі чим зазвичай.

Тюльпани у минулому році у мене були високі, сантиметрів 60 заввишки, а у цьому році сантиметрів 30 не більше. І так усі трави і навіть бур'яни. Якщо не підуть дощі, то я не уявляю як таку низеньку траву будуть косити на сіно. Зараз вона дуже низька, рідка, і вже викинула колоски.

Трава 1

А ця рослина має назву Жовтозілля звичайне ( Крестовник обыкновенный, SENECIO VULGARIS L ) Раніше в наших краях її не було. Чи то вітри занесли насіння, чи то машини занесли на своїх колесах, та прижилася вона у нас добре. Росте і цвіте просто килимами. Цвіте красиво, але в наших краях вважається бур'яном. Найнеприємніше, що її не їсть ніяка худоба. Тому у нас з цією рослиною борються хто як може, та побороти її неможлво. Якщо її скосити, то від стерни відростають нові рослини, а насіння вистигає навіть на скошених рослинах, якщо скосити їх в пору цвітіння.

Трава 2

Трава 3

https://olga-den-f.dreamwidth.org/212443.html

Tags: Весна, Назви рослин, Рослини.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment