olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Сьогодні Трійця, або Зелена Неділя.

*
© Сьогодні Трійця, або Зелена Неділя. У нас у селі до Трійці завжди намагалися все посадити на городах. Казали : « Якщо посадити щось після Трійці, то з нього вже діла не буде».

Тож я вчора висадила останні помідорчики які росли у ящику. Все інше посіяла і посадила ще раніше. Що сіяла з насіння вже і посходило. ;)

Сьогодні буду відпочивати . . . може . . . якщо втримаюсь. ;)))

Кажуть що сьогодні не можна ходити ні в ліс, ні в поле, ні в сад, ні на город, бо Русалки залоскочуть. Але . . . з часником можна. ;) Кажуть, що Русалки часнику бояться. Вони його запах чують здалеку, і тікають.

То, може, візьму часничину у карман, і піду прогулятися полем, або у ліс. Там зараз дуже красиво ! У полі цвіте шавлія і ще багато польових рослин. А у лісі акації вкриті цвітом. У нас ліс в основному акацієвий.

Будинок зеленню не уквітчувала. Бо я не знаю куди потім дівати ту зелень, яка пов’яне. Та і рослин шкода.

Зі Святом усіх хто читає мій блог !

https://olga-den-f.dreamwidth.org/219582.html

Tags: Свята з давен
Subscribe

Posts from This Journal “Свята з давен” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments