olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© За сороками з віником.

*
© У мене у саду цього року поселилися шпаки у дуплі старої яблуні, а сорокопуди (фото нижче) змостили собі гніздо з полиню на абрикосі. Живуть не сваряться, не конфліктують.

А неподалік моєї садиби, у тернові, змостили собі гніздо сороки, про яких кажуть «сорока-злодійка». Так от ці білобокі злодійки, не дають спокою жителям мого саду, хочуть покрасти їхні яйця.

Час від часу залітають у сад, то намагаються залізти у дупло до шпаків, і тоді шпаки починають голосно кричати намагаючись їх прогнати. То намагаються залізти у гніздо до сорокопудів, тоді галас здіймають сорокопуди.

Я коли чую пташиний крик, то вже знаю, що йде війна з сороками. Іду їх ганяти. Вони відлітають, та через деякий час прилітають знову.

І от, сьогодні знову почула галас у саду. На цей раз вирішила прогнати сорок не просто голосом, а взяла віник, і виперла їх віником. Найцікавіше, що сорокопуди не тікали заодно з сороками, а сиділи на гілках поруч зі своїм гніздом, і спостерігали за тим як я ганяю сорок, іноді подаючи свої грізні голоси. ;)))

От вам і дикі птахи – розуміють що я їх захищаю.

Сорок після того як прогнала їх віником, більше в саду не бачила і не чула. Подивлюся що буде завтра. ;)))

На фото Сорокопуд терновий, сорокопуд-жулан (Lanius collurio) У мене такі на абрикосі живуть. ;)))https://olga-den-f.dreamwidth.org/220936.html

Tags: На дачі 2018, Птахи.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments