olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© А як можна виростити будь-яку рослину без хімікатів ?

*
© А як можна виростити будь-яку рослину без хімікатів ? Та ніяк !

На кожну рослину купа напасті - комахи, грибки, віруси ... Не обробиш хімікатами - рослина виросте зовсім не товарного вигляду або загине. Шукати вирощену без хімікатів їжу може лише та людина, яка ніколи в житті нічого не пробувала виростити сама. Той хто сам хоча б раз у житті пробував виростити овочі і фрукти, переконався на власному досвіді - не обробиш вчасно рослини, доброго урожаю не чекай.

Якщо продавець продає багато овочей або фруктів, які мають привабливий товарний вигляд, і розказує що вони вирощені природно, без застосування хімікатів - це справжнісінька брехня.

Ось так виглядає більша частина яблук вирощених без хімії, на жаль ((( :
Дивні створіння люди. Всі хочуть їсти природну їжу вирощену без хімікатів, а вирощувати її ніхто не хоче. Всі хочуть щоб вирощував ХТОСЬ.

https://olga-den-f.dreamwidth.org/223205.html

Tags: Наші реалії
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments