olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» вимагає негайно заслухати звіт ТСК з тарифів

«Батьківщина» вимагає від парламенту терміново, у вівторок, першим питанням заслухати звіт ТСК щодо тарифів. Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко на Погоджувальній раді голів фракцій і комітетів ВР.

ТИМОШЕНКО

«Цього тижня звіт комісії ставлять на п’ятницю, на кінець дня, коли вже нікого не буде і не буде кому за постанову проголосувати. Тому, перше, на чому наполягає «Батьківщина», – це у вівторок, одним з перших питань поставити звіт парламентської комісії і негайно прибрати корупцію з тарифів!» – наголосила вона.

Тимошенко нагадала, що Комісія з вивчення обґрунтованості встановлення тарифів закінчила свою роботу ще до початку літа, але питання про її звіт «свідомо не ставлять у порядок денний: тому що там очевидно, що тарифи корупційні, завищені і тарифи мародерські відносно до людей».

На думку лідера фракції, тимчасові слідчі комісії в парламенті – єдиний шлях проводити антикорупційні розслідування. В зв’язку з цим народний депутат наполягає на ухваленні у вівторок відповідного законопроекту про діяльність ТСК, який розробила і внесла фракція «Батьківщина».

Юлія Тимошенко також повідомила, що «Батьківщина» передала до Генеральної прокуратури заяву про кримінальний злочин в зв’язку з аферами уряду на ринку природного газу.

«Я звертаюсь до всіх, в тому числі до Генерального прокурора: негайно розслідуйте кримінальну справу і притягніть до відповідальності винних! Якщо цього не буде зроблено, то «Батьківщина» не буде голосувати за жоден закон, окрім підвищення соціальних стандартів, поки не будуть знижені тарифи на базі правильно прийнятих законів та антикорупційних розслідувань», – заявила лідер фракції.

Вона також зауважила, що під час зустрічі з Президентом погоджено питання про необхідність термінового ухвалення законопроекту, яким передбачається скасування рентної плати на газ, «з 70% абсолютно бездумної ренти, яка повністю знищує видобуток природного газу в Україні, – і повернутися до адекватного розміру ренти, що призведе до зниження тарифів».

За словами Юлії Тимошенко, «Батьківщина» наполягає на включенні до порядку денного у вівторок законопроекту №2835 про зниження ренти на газ. Також лідер «Батьківщини» звернула увагу на завищення норм споживання тепла без лічильників: «людям просто залазять в кишені і забирають останнє». «Відповідний законопроект №2832 передбачає обґрунтовані норми на споживання тепла до встановлення лічильників, що втричі знизить платежі на тепло», – підсумувала політик.
http://ba.org.ua/

Tags: п* Ю. Тимошенко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments